Menü
Sepetiniz

Websitemiz satışa hazırlanma aşamasında olup test edilmektedir

Hakkımızda

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Jettech'i yakından tanımaya ne dersiniz?

2008 yılından bu yana internet perakende satış alanında hizmet sunan kurucularımız yaklaşık 12 yıllık bilgi birikim ve tecrübe ile Jettech markasını oluşturdular ağırlıklı olarak telefon aksesuarı grubunda aktif olan markamız yılların verdiği tecrübe ve müşteri geri dönüşlerine istinaden kaliteli ürün ve iyi fiyat politikasıyla ürün grubunu oluşturdu.


Daima gelişip, müşteri ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş Jettech olarak, yüksek ürün kalitesi ve mutlu müşteriler temel ilkemizdir.

E-ticaret sektöründe ürün satışlarını yüksek müşteri memnuniyeti ve olumlu geri dönüş misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle pazaryerlerinde satış yaparak başladı. Her geçen yıl başarılarını arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak kendi markası altında ürün çeşitliliğini arttırarak sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

Jettech Tescilli Bir Markadır.

Genç ve Dinamik ekibimiz ve tecrübeli kadromuz ile sizlere her geçen gün daha iyi hizmet sunmayı ilke edinmiş firmamız müşterilerimizle beraber büyümeye devam etmeye devam edecektir.Firmamız mutlu müşteri kaliteli ürün ilkesi ile yola devam edecektir.